نرم افزار انتخاب فن

اگزاست فن ها یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در صنعت تهویه مطبوع می باشند. فن و یا هواکش را می توان هم به منظور تخلیه هوا و هم به منظور تامین هوای تازه استفاده نمود. از انواع رایج فن ها می توان به فن های سانتریفوژ یا سانتریفیوژ، فن های آکسیال یا محوری و فن های پشت بامی اشاره نمود. فن های سانتریفوژ را نیز می توان بر اساس نوع پروانه به فن های بکوارد، فوروارد و یا رادیال تقسیم بندی کرد.
شیوه رایج انتخاب فن مناسب، استفاده از منحنی عملکرد و یا Performance curve مربوط به فن می باشد. در حالت عادی باید این اطلاعات را از روی کاتالوگ مربوط به فن استخراج نمود. باید توجه داشت که معمولا این کانالوگ خوانی دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و در تعداد بالا بسیار زمان گیر می باشد. برای آسان سازی این انتخاب و همچین افزایش سرعت عمل تمامی شرکت های معتبر حاضر در این صنعت اقدام به تهیه نرم افزار یا اپلیکییشن انتخاب فن برای محصولات خود نمونده اند.

ویژگی های نرم افزار انتخاب فن برف سافت

وبسایت برف سافت به عنوان اولین سایت در زمینه تهیه و ساخت نرم افزارهای تهویه مطبوع در ایران، این امکان را برای تولید کنندگان و یا وارد کنندگان فن های خانگی و یا صنعتی فراهم نموده است که بتوانند یک نرم افزار انتخاب فن کاملا اختصاصی برای انتخاب محصولات خود داشته باشند. استفاده از این نرم افزار علاوه بر بر افزایش سرعت و دقت انتخاب محصول، بهترین گزینه جهت تبلیفات و ارائه به مشتریان و مشاوران می باشد. از جمله امکاناتی که می توان توسط این نرم افزار به آن دست یافت می توان موارد زیر را اشاره نمود:
– انتخاب دقیق اگزاست فن مطابق با کاتالوگ های شرکت برای تمامی فن های آکسیال و سانتریفوژ
– ارائه مشخصات فنی یا دیتاشیت محصول مطابق با موارد اعلامی شرکت
– گزارش گیری و ذخیره دیتاشیت به صورت فرمت PDF
– ترسیم منحنی عملکرد و یا پرفورمنس کرو فن
– استفاده از قوانین فن ها برای ارائه بازده، BHP و …
– ارائه لیست کلی محصولات انتخاب شده به صورت یک فایل بمنظور ساخت استعلام
– ساخت پیشفاکتور
– محاسبه سایز، مدل و نوع پولی و همچنین طول و تعداد تسمه ها برای فن های تسمه ای
– محاسبات افت فشار خارجی کانال
….

لازم به ذکر است که نرم افزار انتخاب فن فوق به صورت اختصاصی برای ویندوز ، اندروید و تحت وب قابل ارائه می باشد. جهت مشاهده نمونه کار برای نرم افزار تحت وب شرکت ایرانیان فن میتوانید اینجا را کلیک نمایید.
هم اکنون می توانید جهت استعلام و مشاهده نمونه کار با ما تماس بگیرید.