موارد کاربرد نرم افزارهای اختصاصی


در ابتدا باید به این نکته توجه نمود که هیچ محدودیتی در زمینه داشتن نرم افزار و یا اپلیکیشن وجود ندارد. هر صنعت و کسب و کاری با توجه به نیازهای خود از نرم افزارهای مختلفی در طول روز استفاده میکنند. از نرم افزارهای تخصصی گرافیکی و تخصصی مانند اتوکد، سالید ورک و … گرفته تا سیستم های مدیریت محتوای متن مانند مجموعه آفیس و مدیرت محتوا مانند نرم افزارهای اداری، حسابداری، CRM و غیره.
در بسیاری از موارد این نرم افزارها از قبل طراحی شده و شرکت ها اقدام به تهیه این محصولات کرده و از آنها استفاده میکنند. اما در خیلی موارد سیستم یا شرکت ها به مواردی نیاز دارند که از قبل نمونه خاصی برای آن وجود ندارد و یا اگر دارد بسیار پیچیده و فراتر از نیازهای آنهاست. در این موارد شرکت ها می توانند با همکاری از شرکت های تولید نرم افزار و محتوا ( همانند برف سافت ) نیازهای خود را پاسخ دهند. لذا در زمینه تولید نرم افزار، اپلیکیشن و یا سایت ، هیچ محدودیتی از لحاظ کاربرد وجود ندارد و می توانید با ما تماس بگیرید.
اما مهمترین بخش فعالیت ما که اساس این سایت نیز بر آن بنا نهاده شده تولید برنامه های تخصصی برای شرکت های فنی مهندسی و یا صنعت هایی است که نیاز به برنامه هایی دارند که طراحی آنها نیازمند داشتن دانش فنی است. زیرا در این موارد دانستن محتوای فنی محصول شرط اول طراحی نرم افزار برای آن است. به عنوان مثال بهترین برنامه نویسان دنیا نیز بدون اینکه اطلاعت فنی راجع محصولات تهویه مطبوع و اصطلاحات آن مانند دبی، فشار، بارگرمایی و سرمایی و … داشته باشند نمیتوانند برنامه های قابل اطمینانی در این زمینه تولید کنند. لذا در این موارد نیازمند مهندسانی هستیم که آشنا به برنامه نویسی باشند نه صرفا یک برنامه نویس خوب. لذا موارد اصلی و رسالت فعالیت های این وب سایت تمرکز بر این بخش می باشد. شرکت های تهویه مطبوع نظیر ساخت اگزاست فن ، هواساز ، چیلر، شرکت های تولید کننده محصولات گرمایشی و سرمایشی و همچنین صنایع برق و نفت و گاز از جمله مخاطبان بالقوه این سایت می باشند.

در ادامه به شما مطالعه لینک زیر را پیشنهاد میکنیم.
چرا باید برای محصولات فنی خود نرم افزار یا اپلیکیشن داشته باشیم

مقالات

اپلیکیشن انتخاب محصولاپلیکیشن تخصصینرم افزار انتخاب محصولنرم افزار تخصصینرم افزار تهویه مطبوع